Turniej rodziców

"Witam Wszystkich
KS Ursus zaprasza na kolejną edycje turnieju dla rodziców zawodników KS Ursus.
Turniej odbedzie sie w sobotę 18.06 w godz. 18-22 na bocznym boisku przy ul. Sosnkowskiego.
Zapraszamy do zgłaszania zespołów. Turniej jest bezpłatny. Atrakcyjne nagrody ;)
Zasady zgłaszania:
w skład zespołu mogą wchodzić TYLKO rodzice ( mam lub tata) czynnego zawodnika z danego rocznika (np z 2006 A czy 2003 B itp) Nie mogą grać trenerzy. Mecze rozgrywane w systemie 6+1 czas gry min 12 min.
W zależności od ilości chętnych zrobimy podział lub nie na grupy i późniejsze rozgrywki finałowe.
Prosze o sprawną odpowiedź kto jest zainteresowany." ewentualne zgłoszenia prosze kierować na mail biuro.ksursus@wp.pl

Tego samego dnia klub organizuję turniej dla naszego rocznika 2009,w godzinach 14-18, możemy zgłosić dwa zespoły minimum 7 osób na zespół, chchiałbym wiedzieć kto może a kto nie może wystąpić, informacje prosze wysyłać na mojego maila skowron15@gmail.com

Grzegorz Skowroński