Liga Klubów Partnerskich

W najbliższą niedzielę(06.03.2016r.) rozpoczynamy rozgrywki ligi klubów partnerskich.

Otwarcie i pierwszy mecz odbędą się na obiektach Legii przy ul. Łazienkowskiej 3

My jako najmłodszy rocznik gramy pierwsi o godz. 8.00.

Na mecze będzie powoływanych 12 zawodników.

Zbiórka będzie o 7.20 ponieważ tylko ja idę z dziećmi do sztani i później na boisko, rodzicę nie idą do szatni.

"Rodzice/kibice wchodzą pod balon przez furtkę znajdującą się przy bramkach biletowych od strony boiska treningowego około 10 minut przed rozpoczęciem zawodów

Zawodnicy wraz z trenerem wchodzą na stadion przez bramę nr 4 i idą wzdłuż fasady stadionu, a następnie przechodzą przez szklane drzwi po lewej stronie, tuż przed wjazdem do garażu i po schodach wchodzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się szatnie" to treść maila, który otrzymałem od organizatorów.

Powołania podam w piątek po treningu